Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Category
nl: Categorie

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Image Path
nl: Afbeeldingspad

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Smiley
nl: Emoticon

en: Acronyms
nl: Acroniemen
