Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Category
pl: Kategoria

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Image Path
pl: Ścieżka obrazków

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Smiley
pl: Uśmieszek
