Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: سجل

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش
