Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Save
sq: Ruaj

en: Visibility
sq: Dukshmëria
