Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај
