Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Visibility
th: การมองเห็น
