Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Category
tr: Kategori

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Smileys
tr: İfadeler

en: Smiley
tr: İfade
