Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش
