Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Category
ur: زمرہ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں
