Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Visibility
af: Sigbaarheid.
