Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Category
bg: Категория

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Visibility
bg: Видимост
