Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Category
cy: Categori

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Visibility
cy: Gwelededd
