Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Category
da: Kategori

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Visibility
da: Synlighed

en: Acronyms
da: Akronymer
