Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Visibility
et: Nähtavus
