Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته بندی

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Smiley
fa: شکلک
