Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Visibility
gl: Visibilidade
