Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Visibility
he: ניראות
