Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Category
hu: Kategória

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Smileys
hu: Mosolygók

en: Smiley
hu: Mosolygó

en: Acronyms
hu: Rövidítések

en: Stand-alone
hu: Önálló

en: When checked, the smiley will only be inserted when an acronym is found as a separate word. This is useful for preventing accidental smileys with short acronyms.
hu: Bekapcsolt állapotban csak abban az esetben lesz kicserélve a mosolygó, ha a rövidítésa különálló szóként szerepel. Ez hasznos lehetőség a rövidítések ütközésének elkerüléséhez. Például: a „:]”-re beállított kép Önálló állapotban nem kerül behelyettesítésre „:]]]” esetén, azaz nem lesz kicserélve „-kép-]]”-re. Ezáltal lehetőség van – többek közt – a fokozásra is.
