Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Category
is: Flokkur

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Visibility
is: Sýnileiki
