Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: List
it: Elenco

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Category
it: Categoria

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Visibility
it: Visibilità
