Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Add
ka: დამატება

en: Visibility
ka: ხილვადობა
