Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ
