Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Visibility
lt: Matomumas
