Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Category
mn: Ангилал

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Visibility
mn: Харагдах байдал
