Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
