Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Save
nn: Lagre
