Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Category
ps: ټولی

en: Add
ps: زیاتول

en: Visibility
ps: لیدوړتیا
