Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: List
pt: Lista

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Category
pt: Categoria

en: Save
pt: Guardar

en: Add
pt: Adicionar

en: Image Path
pt: Caminho da imagem

en: Visibility
pt: Visibilidade
