Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Category
ro: Categorie

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Smileys
ro: Zâmbete
