Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Image Path
sk: Cesta k obrázku.

en: Visibility
sk: Viditeľnosť
