Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Category
sl: Kategorija

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Visibility
sl: Vidljivost
