Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Category
sv: Kategori

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Visibility
sv: Synlighet
