Smoke (1.1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Development
ar: التطوير

en: Type
ar: النوع

en: Search
ar: بحث

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Key
ar: المفتاح

en: Selector
ar: المنتقي

en: Results
ar: النتائج

en: Failed
ar: فشل

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Webform
ar: نموذج ويب

en: Passed
ar: نجح

en: URL path
ar: مسار الرابط
