Smoke (1.1.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: Search
az: Axtarış

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Key
az: Açar

en: Selector
az: Seçici

en: Authentication
az: İdentifikasiyası
