Smoke (1.1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Search
ps: لټون

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Key
ps: کيلی

en: Results
ps: پایلې

en: Authentication
ps: تصدیق
