Smoke (1.1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Development
sv: Utveckling

en: Type
sv: Typ

en: Search
sv: Sök

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Purpose
sv: Syfte

en: Key
sv: Nyckel

en: Selector
sv: Väljare

en: Results
sv: Resultat

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Webform
sv: Webbformulär

en: URL path
sv: Sökväg för URL
