Smoke (1.1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Results
ug: نەتىجە
