Smoke (1.1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Development
uk: Розробка

en: Type
uk: Тип

en: Search
uk: Пошук

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Purpose
uk: Мета

en: Key
uk: Ключ

en: Commerce
uk: Комерція

en: Selector
uk: Вибір

en: Results
uk: Результати

en: Failed
uk: Невдало

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: failed
uk: невдало

en: Run
uk: Виконати

en: Webform
uk: Вебформа

en: Sitemap
uk: Мапа сайту

en: Passed
uk: Успіх

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Health
uk: Здоров'я

en: Skipped
uk: Пропущено

en: URL path
uk: URL адреса

en: skipped
uk: пропущено
