Smoke (1.1.0-beta3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Development
am: ልማት

en: Type
am: ዓይነት

en: Search
am: ፈልግ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ
