Smoke (1.1.0-beta3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Development
is: Þróun

en: Type
is: Gerð

en: Search
is: Leit

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Commerce
is: Verslun

en: Results
is: Niðurstöður
