Smoke (1.1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Run
kn: ಚಲಾಯಿಸು

en: Accessibility
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Health
kn: ಮಾರ್ಗ
