Smoke (1.1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Search
mr: शोध

en: Required
mr: आवश्यक

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Results
mr: निकाल
