Smoke (1.1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Results
ne: परिणाम

en: Health
ne: स्वास्थ्य
