Smoke (1.1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Development
nn: Utvikling

en: Search
nn: Søk

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett
