Smoke (1.1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Search
ta: தேடல்

en: Required
ta: தேவை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Key
ta: சாவி

en: Results
ta: முடிவுகள்

en: Failed
ta: தோல்வி
