Smoke (1.1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: Search
ast: Guetar

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Key
ast: Llave

en: Results
ast: Resultaos

en: Failed
ast: Falló
