Smoke (1.1.0) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Development
es: Desarrollo

en: Type
es: Tipo

en: Search
es: Buscar

en: Required
es: Obligatorio

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Purpose
es: Propósito

en: Key
es: Clave

en: Commerce
es: Comercio

en: Results
es: Resultados

en: Failed
es: Falló

en: Authentication
es: Autentificación

en: Run
es: Ejecutar

en: Sitemap
es: Mapa del sitio

en: Passed
es: Pasado

en: Accessibility
es: Accesibilidad

en: Health
es: Salud

en: Skipped
es: Ignorado

en: URL path
es: Ruta URL

en: How it works
es: Cómo funciona
