Smoke (1.1.0) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Development
fr: Développement

en: Search
fr: Rechercher

en: Required
fr: Requis

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Purpose
fr: Objectif

en: Key
fr: Clef

en: Selector
fr: Sélecteur

en: Results
fr: Résultats

en: Failed
fr: Échec

en: Authentication
fr: Authentification

en: failed
fr: échoué

en: Run
fr: Exécuter

en: Passed
fr: Passé

en: Accessibility
fr: Accessibilité

en: Health
fr: Santé

en: Skipped
fr: Ignoré

en: URL path
fr: Chemin d'URL

en: How it works
fr: Comment ça marche

en: passed
fr: réussi

en: skipped
fr: sauté
