Smoke (1.1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Type
ku: جۆر

en: Search
ku: گەڕان

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Key
ku: کلیل

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان
