Smoke (1.1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: Search
mn: Хайх

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо
